Informacje dotyczące zasad odbioru w wskazanym punkcie.

1.Odbiór towaru dostępny w wskazanych punktach:

-Mielec ul.Wolności 36 (sklep Primax Chemia-Mielec)

-Tarnów ul. Bitwy o Wał Pomorski [ul.Słoneczna] (Dyskont Odzieżowy Tania Odzież)

2. Płatność przy wybraniu opcji odbiór w wskazanym punkcie dostępna wyłącznie w formie "elektronicznej" (przelew na konto)

3. Odbierający koniecznie musi podać dane zamówienia , w tym numer zamówienia (indeks) składający się z 6 cyfr i ostatniej litery Z. Jeżeli klient nie uwierzytelni się danymi zawartymi w zamówieniu wydający ma prawo odmówić wydania paczki.

4. Klient otrzymuje wiadomość e-mail o informacji (towar gotowy do odbioru) , po której może udać się do wskazanego punktu ( w wskazanym dniu i godzinie ) po przygotowaną paczką z towarem. Jeżeli klient nie otrzymał informacji w postaci wiadomości e-mail to oznacza , że towar(paczka) nie jest jeszcze przygotowana lub wystąpił błąd. Jeżeli klient podejrzewa wystąpienie błędu wynikające z jego pomyłki (np. podanie złego adresu e-mail) lub systemu sklepu internetowego , natychmiast powinien skontaktować z administracją (formularz " kontakt z nami")

5. Sklep www.internetowydyskontodziezowy.pl nie posiada stacjonarnego punktu zwrotu towaru. Jeżeli klient chce dokonać zwrotu towaru bez podania przyczyny musi odesłać (klient pokrywa koszty zwróconej przesyłki) paczkę do siedziby sklepu (Mielec ul.Wolności 36).

6.Wraz z zwróconym towarem należy odesłać "formularz zwrotu" oraz oryginalny paragon/fakturę.

6.1.Formularz zwrotu powinien zawierać

- imię i nazwisko zwracającego

- numer zamówienia i faktury/paragonu

- telefon , adres e-mail

- nazwę Banku oraz numer konta bankowego

- nazwę produktu , ilości , cenę brutto  oraz przyczynę zwrotu

- czytelny podpis

7. Klient pokrywa wszelkie koszty zwrotu towaru do sklepu oraz odpowiada za zwrot nieuszkodzonego towaru. Sklep nie odbiera paczek wysłanych na koszt sklepu!.