Formy płatności i koszty wysyłki

1.Klient może korzystać z usługi transportowej (wysyłki) poprzez formę dostarczenia zamówienie przez "paczka kurier" , " odbiór w paczkomacie" jeżeli rozmiar produktów zamówionych na to pozwala oraz odbiór osobisty w punkcie stałym ( sklep Primax chemia-mielec ul.Wolności 36).

2.  Koszty przesyłki towaru i inne wskazane w formularzu zamówienia ponosi kupujący na zasadach określonych w obowiązujących przepisach prawa.

3. Po wyborze formy wysyłki przez klienta , sklep zajmuje się pakowaniem oraz wyborem firmy transportowej świadczącej usługę kurierską odpowiednią  działaniu sklepu. Jeżeli klient chciałby otrzymać wysyłkę wybraną przez siebie firmą kurierską lub w specyficznym opakowaniu musi niezwłocznie po złożeniu zamówienia poinformować o tym obsługę sklepu internetowego www.chemia-mielec.pl

4.Klient może wybrać dwie formy płatności płatność przy odbiorze lub płatność elektroniczna (przelew na konto bankowe).

5. Płatność elektroniczna ( przelew na konto) wyznacza termin realizacji  zamówienie.Jeżeli sklep nie zaksięguje płatności nie podejmie się realizacji wysyłki. Termin płatności zamówienia wynosi 7dni jeżeli po tym czasie kupujący nie zrealizuje wpłaty umowa zakupu zostanie rozwiązana. 

6.Za termin płatności uważa się moment obciążenia rachunku bankowego klienta.

UWAGA !

W razie problemów z płatnością elektroniczną podajemy numer konta do realizacji zamówienia

PL63 1240 2656 1111 0010 6911 2420