Filtruj według

Stan

Stan

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 48,00 zł

Gry i puzzle

Gry i puzzle

Aktywne filtry

Gra Pracownia Wynalazków

Zostań wynalazcą i odtwórz niezwykłe eksperymenty znanych naukowców! Stwórz obwód elektryczny z wyłącznikiem. Zbuduj telegraf i wysyłaj wiadomości telegraficzne. Czerp radość z „blaszanych” wyścigów oraz latającego węża, wykorzystując naukowe triki. Zbuduj z drutu oraz wytwórz prąd elektryczny.

Cena 17,00 zł
0 Review(s) 

Extra Fakty

W grze Extra FAKTY gracze wcielają się w dziennikarzy pracujących dla opiniotwórczego szablonu o nieco wątpliwej renomie. Dwa tryby rozgrywki, to dwa razy więcej zabawy, w trakcie której gracze będą się prześcigać w budowaniu ciekawych nagłówków. Każdy tytuł składać się będzie z trzech elementów, a od inwencji i pomysłowości uczestników zabawy zależy, czy tematem artykułu okaże się sensacyjna wpadka, nieprzyzwoite , czy  intryga.

Cena 28,00 zł
0 Review(s) 

Pracownia Botanika

Pracownia botaniki zawiera 30 eksperymentów. Dowiedz się, jak zbudować automatyczny system nawadniania oraz dlaczego ucięta marchewka po włożeniu do wody zaczyna ponownie rosnąć. Naucz się mierzyć drzewa w sprytny sposób oraz odkrywać ich wiek. Dowiedz się, jak zaobserwować proces parowania u roślin oraz czym jest komórka i jaka jest jej budowa.

Cena 16,50 zł
0 Review(s) 

Gra Tajemincze Podziemia

Przenieś się do tajemniczych podziemi pełnych skarbów i mrocznych postaci. Podążaj korytarzami, starając się zdobyć jak najwięcej cennych przedmiotów. Unikaj duchów, pająków i trolli, zbierz najwięcej punktów i wygraj!

Cena 25,00 zł
0 Review(s) 

Gra Głodne Krokodyle

Głodne krokodyle to rodzinna gra zręcznościowa, w którą możesz grać ze swoimi znajomym. Stań się głodnym-krokodylem, złóż maskę znajdź wszystkie rybki. Postaraj się złowić wszystkie skarby bez dodatkowej pomocy rąk. Najcenniejszą nagrodą jest złota rybka, postaraj się ją upolować przed innymi graczami.

Cena 27,00 zł
0 Review(s)