Filtruj według

Stan

Stan

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 65,00 zł

Gry i puzzle

Gry i puzzle

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-66 z 127 pozycji

Aktywne filtry

Gra Głodne Krokodyle

Głodne krokodyle to rodzinna gra zręcznościowa, w którą możesz grać ze swoimi znajomym. Stań się głodnym-krokodylem, złóż maskę znajdź wszystkie rybki. Postaraj się złowić wszystkie skarby bez dodatkowej pomocy rąk. Najcenniejszą nagrodą jest złota rybka, postaraj się ją upolować przed innymi graczami.

Cena 27,00 zł

Gra Roar

W tej grze gracze wcielają się w młodych naukowców oraz uciekającego potwora! Plansza przedstawia miasto podzielone na liczne trasy, dzielnice i budynki. To obiekty, których charakterystycznych dźwięków będą nasłuchiwać naukowcy. Naukowcy poruszają się pionkami po planszy po wyznaczonych polach.

Cena 25,00 zł

Polska Gra z Historią

Zapraszamy w podróż po Polsce! Odwiedzaj historyczne miejsca i poznawaj ważne wydarzenia z dziejów
naszego kraju. Odkrywasz historię Polski w czasie emocjonującej gry, w której nikt nie sprawdza Twojej wiedzy!

Cena 28,00 zł

Gra Tajemincze Podziemia

Przenieś się do tajemniczych podziemi pełnych skarbów i mrocznych postaci. Podążaj korytarzami, starając się zdobyć jak najwięcej cennych przedmiotów. Unikaj duchów, pająków i trolli, zbierz najwięcej punktów i wygraj!

Cena 25,00 zł

Pracownia Botanika

Pracownia botaniki zawiera 30 eksperymentów. Dowiedz się, jak zbudować automatyczny system nawadniania oraz dlaczego ucięta marchewka po włożeniu do wody zaczyna ponownie rosnąć. Naucz się mierzyć drzewa w sprytny sposób oraz odkrywać ich wiek. Dowiedz się, jak zaobserwować proces parowania u roślin oraz czym jest komórka i jaka jest jej budowa.

Cena 16,50 zł

Gra Frozen II Boom Boom

Boom Boom to gra, w której wszyscy grają naraz!. Gracze jednocześnie starają się skompletować zestawy kart. W tym celu wymieniają karty ze swoich stosików z czterema kartami na planszy. Gdy gracz skompletuje stosik - dzwoni dzwonkiem. Zwycięzcą zostaje gracz, który jako pierwszy skompletuje swoje stosiki kart.

Cena 30,00 zł

Kalambury Podróż po Polsce

Popularna gra w odgadywanie haseł, została wzbogacona o prezentację bogactwa kultury, przyrody i historii Polski. Krótkie opisy każdego z ponad 800 haseł, zachęcają do własnych poszukiwań. Historie lustra mistrza Jana Twardowskiego, wizjonerskiego fryzjera z Sieradza czy skarbu peruwiańskich Inków w Niedzicy, czekają na odkrywców.

Cena 30,00 zł

BananaGrams Party

Bananagrams Party to imprezowe wydanie gry będącej ciekawą wariacją Scrabble, czyli. Nie jest to dodatek, a całkowicie osobna edycja. Została wydana tak samo jak oryginał, a więc zamiast pudełka otrzymujemy materiałowy woreczek w kształcie żółtego banana. Barwę przełamuje czarny pasek z symbolami, biegnący wzdłuż zamka błyskawicznego, którym zamyka się banana. Pierwsze różnice w stosunku do poprzednika widać już po otwarciu opakowania – odwrotnie niż w , tutaj płytki są czarne, a litery białe. W środku znajdujemy także drugie opakowanie, zawierające kafelki z rozmaitymi symbolami! To właśnie one są odpowiedzialne za imprezowy charakter tej gry.

Cena 30,00 zł

Extra Fakty

W grze Extra FAKTY gracze wcielają się w dziennikarzy pracujących dla opiniotwórczego szablonu o nieco wątpliwej renomie. Dwa tryby rozgrywki, to dwa razy więcej zabawy, w trakcie której gracze będą się prześcigać w budowaniu ciekawych nagłówków. Każdy tytuł składać się będzie z trzech elementów, a od inwencji i pomysłowości uczestników zabawy zależy, czy tematem artykułu okaże się sensacyjna wpadka, nieprzyzwoite , czy  intryga.

Cena 28,00 zł

Toy Story 4 Boom Boom

Rozłóż planszę z ilustracjami bohaterów, a na środku połóż dołączony dzwoneczek. Zadaniem biorących udział w zabawie graczy jest skompletowanie zestawów kart z bohaterami bajki. Karty ze swoich stosików gracz może wymieniać z czterema kartami, które znajdują się na planszy. Osoba, która jako pierwsza skompletuje zestaw kart, wygrywa.

Cena 24,00 zł

Traf w 10

Traf w 10 to gra, w której nie musisz długo czekać na swoją kolej. Na każde pytanie jest 10 odpowiedzi, a gracze szybko starają się zdobyć jak najwięcej punktów. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, gracz otrzymuje znacznik odpowiedzi. Ale jeśli w porę nie spasuje i udzieli błędnej odpowiedzi, wówczas traci wszystkie punkty zgromadzone w tej rundzie. Traf w 10 to 100 kart, 200 pytań, 2000 możliwych odpowiedzi i niezmierzone pokłady dobrej zabawy.

Cena 48,00 zł

Family Ego Gra

Zasady Ego Family są proste! Zupełnie jak w pozostałych wersjach tej kultowej gry. Na uczestników czeka aż 330 pytań. Wyciągnij kartę z pytaniem, przeczytaj je na głos, ale odpowiedz na nie w tajemnicy. Teraz pozostali gracze muszą zgadnąć, jaką odpowiedź wybrałeś. W Ego  pytania zostały podzielone na trzy rodzaje:„Kto ?” – wówczas w odpowiedzi typujesz jednego z graczy (uwaga, możesz też wskazać siebie!)„Ile jest nas…?” – wtedy wybierasz spośród 4 dostępnych możliwości: nikt, jedna osoba, dwie osoby lub więcej niż dwie osoby.Pytania dotyczące tylko Ciebie – odpowiadasz na nie, wybierając jedną z czterech możliwych odpowiedzi.

Cena 45,00 zł

Gra Pracownia Wynalazków

Zostań wynalazcą i odtwórz niezwykłe eksperymenty znanych naukowców! Stwórz obwód elektryczny z wyłącznikiem. Zbuduj telegraf i wysyłaj wiadomości telegraficzne. Czerp radość z „blaszanych” wyścigów oraz latającego węża, wykorzystując naukowe triki. Zbuduj z drutu oraz wytwórz prąd elektryczny.

Cena 17,00 zł