Filtruj według

Stan

Stan

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 48,00 zł

Gry i puzzle

Gry i puzzle

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-65 z 65 pozycji

Aktywne filtry

Gra Logo 01712

LOGO to gra towarzyska przeznaczona do rozgrywki indywidualnej i zespołowej. Oczywiście, jak w przypadku każdego quizu, połączone siły lepiej poradzą sobie z różnorodnymi pytaniami. A i wygrana w duecie smakuje podwójnie. Gra składa się z planszy i pionków, którymi poruszacie się w kierunku Strefy Zwycięstwa. Po drodze trzeba odpowiedzieć na różne pytania dotyczące tytułowych logotypów. Wiele  pytań sprawia, że quiz LOGO to gwarancja wielu godzin emocjonującej funu!.

Cena 38,00 zł
0 Review(s) 

Anty-Monopoly 01511

Sukces w grze zależy od trafnych inwestycji i mądrze prowadzonych transakcji. Gracze dzielą się na Przedsiębiorców i Monopolistów. Wygrywa gracz, który zostanie najbogatszym Przedsiębiorcą, gdy zbankrutują wszyscy Monopoliści, albo zostanie najbogatszym Monopolistą, gdy zbankrutują wszyscy Przedsiębiorcy. Bardzo podobna do klasycznej wersji monopoly.

Cena 45,00 zł
0 Review(s) 

Gra Pracownia Wynalazków

Zostań wynalazcą i odtwórz niezwykłe eksperymenty znanych naukowców! Stwórz obwód elektryczny z wyłącznikiem. Zbuduj telegraf i wysyłaj wiadomości telegraficzne. Czerp radość z „blaszanych” wyścigów oraz latającego węża, wykorzystując naukowe triki. Zbuduj z drutu oraz wytwórz prąd elektryczny.

Cena 17,00 zł
0 Review(s) 

Traf w 10

Traf w 10 to gra, w której nie musisz długo czekać na swoją kolej. Na każde pytanie jest 10 odpowiedzi, a gracze szybko starają się zdobyć jak najwięcej punktów. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, gracz otrzymuje znacznik odpowiedzi. Ale jeśli w porę nie spasuje i udzieli błędnej odpowiedzi, wówczas traci wszystkie punkty zgromadzone w tej rundzie. Traf w 10 to 100 kart, 200 pytań, 2000 możliwych odpowiedzi i niezmierzone pokłady dobrej zabawy.

Cena 48,00 zł
0 Review(s) 

Extra Fakty

W grze Extra FAKTY gracze wcielają się w dziennikarzy pracujących dla opiniotwórczego szablonu o nieco wątpliwej renomie. Dwa tryby rozgrywki, to dwa razy więcej zabawy, w trakcie której gracze będą się prześcigać w budowaniu ciekawych nagłówków. Każdy tytuł składać się będzie z trzech elementów, a od inwencji i pomysłowości uczestników zabawy zależy, czy tematem artykułu okaże się sensacyjna wpadka, nieprzyzwoite , czy  intryga.

Cena 28,00 zł
0 Review(s) 

BananaGrams Party

Bananagrams Party to imprezowe wydanie gry będącej ciekawą wariacją Scrabble, czyli. Nie jest to dodatek, a całkowicie osobna edycja. Została wydana tak samo jak oryginał, a więc zamiast pudełka otrzymujemy materiałowy woreczek w kształcie żółtego banana. Barwę przełamuje czarny pasek z symbolami, biegnący wzdłuż zamka błyskawicznego, którym zamyka się banana. Pierwsze różnice w stosunku do poprzednika widać już po otwarciu opakowania – odwrotnie niż w , tutaj płytki są czarne, a litery białe. W środku znajdujemy także drugie opakowanie, zawierające kafelki z rozmaitymi symbolami! To właśnie one są odpowiedzialne za imprezowy charakter tej gry.

Cena 30,00 zł
0 Review(s) 

Kalambury Podróż po Polsce

Popularna gra w odgadywanie haseł, została wzbogacona o prezentację bogactwa kultury, przyrody i historii Polski. Krótkie opisy każdego z ponad 800 haseł, zachęcają do własnych poszukiwań. Historie lustra mistrza Jana Twardowskiego, wizjonerskiego fryzjera z Sieradza czy skarbu peruwiańskich Inków w Niedzicy, czekają na odkrywców.

Cena 30,00 zł
0 Review(s) 

Pracownia Botanika

Pracownia botaniki zawiera 30 eksperymentów. Dowiedz się, jak zbudować automatyczny system nawadniania oraz dlaczego ucięta marchewka po włożeniu do wody zaczyna ponownie rosnąć. Naucz się mierzyć drzewa w sprytny sposób oraz odkrywać ich wiek. Dowiedz się, jak zaobserwować proces parowania u roślin oraz czym jest komórka i jaka jest jej budowa.

Cena 16,50 zł
0 Review(s) 

Gra Tajemincze Podziemia

Przenieś się do tajemniczych podziemi pełnych skarbów i mrocznych postaci. Podążaj korytarzami, starając się zdobyć jak najwięcej cennych przedmiotów. Unikaj duchów, pająków i trolli, zbierz najwięcej punktów i wygraj!

Cena 25,00 zł
0 Review(s) 

Gra Głodne Krokodyle

Głodne krokodyle to rodzinna gra zręcznościowa, w którą możesz grać ze swoimi znajomym. Stań się głodnym-krokodylem, złóż maskę znajdź wszystkie rybki. Postaraj się złowić wszystkie skarby bez dodatkowej pomocy rąk. Najcenniejszą nagrodą jest złota rybka, postaraj się ją upolować przed innymi graczami.

Cena 27,00 zł
0 Review(s)