Filtruj według

Stan

Stan

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 48,00 zł

Gry i puzzle

Gry i puzzle

Jest 98 produktów.

Pokazano 1-66 z 98 pozycji

Aktywne filtry

Gra Logo 01712

LOGO to gra towarzyska przeznaczona do rozgrywki indywidualnej i zespołowej. Oczywiście, jak w przypadku każdego quizu, połączone siły lepiej poradzą sobie z różnorodnymi pytaniami. A i wygrana w duecie smakuje podwójnie. Gra składa się z planszy i pionków, którymi poruszacie się w kierunku Strefy Zwycięstwa. Po drodze trzeba odpowiedzieć na różne pytania dotyczące tytułowych logotypów. Wiele  pytań sprawia, że quiz LOGO to gwarancja wielu godzin emocjonującej funu!.

Cena 38,00 zł
0 Review(s) 

Anty-Monopoly 01511

Sukces w grze zależy od trafnych inwestycji i mądrze prowadzonych transakcji. Gracze dzielą się na Przedsiębiorców i Monopolistów. Wygrywa gracz, który zostanie najbogatszym Przedsiębiorcą, gdy zbankrutują wszyscy Monopoliści, albo zostanie najbogatszym Monopolistą, gdy zbankrutują wszyscy Przedsiębiorcy. Bardzo podobna do klasycznej wersji monopoly.

Cena 45,00 zł
0 Review(s) 

Gra Pracownia Wynalazków

Zostań wynalazcą i odtwórz niezwykłe eksperymenty znanych naukowców! Stwórz obwód elektryczny z wyłącznikiem. Zbuduj telegraf i wysyłaj wiadomości telegraficzne. Czerp radość z „blaszanych” wyścigów oraz latającego węża, wykorzystując naukowe triki. Zbuduj z drutu oraz wytwórz prąd elektryczny.

Cena 17,00 zł
0 Review(s)